1. Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3-30 iş günü içerisinde evinize teslim edilir. Teslimat adresinin Artline Mobilya’ya uzaklığına göre de 1-30 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
  2. Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ile ilgili iletişim numaralarımızdan, destek@artlinemobilya.com.tr adresinden veya canlı destek sistemimizden öğrenebilirsiniz.
  3. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
  4. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı Artline Mobilya araçları tarafından Artline Mobilya garantisi ile size teslim edilecektir.
  5. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
  6. Artline mobilya online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;
    Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.