Alışveriş aşamasında, sizden üye değilseniz üye olmanız istenecektir. Size sormuş olduğumuz üyelik bilgileri, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamamız ve önerileriniz doğrultusunda kesintisiz hizmet vermebilmemiz amacı ile kullanılmaktadır. Üyelik bilgileri içerisinde aynı zamanda siparişiniz ile ilgili karşılaşabileceğiniz problemlerde, size sorulacak olan güvenlik bilgileri olacaktır. Alışveriş işlemlerinizde zaman kaybetmemek ve üyelerimize sağlanan özel avantajlardan, kampanyalardan ve promosyonlardan yararlanmak için sitenin üstündeki “Hesabım/Giriş Yapın” linkinden açılan sayfada “Hesap Oluştur” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Promosyonlardan, kampanyalardan, yeni ürünlerden öncelikli haberdar olursunuz. İleride üyelik ile ilgili avantajlarımız da artırılabilecektir.

Üye olmak için, sitenin üst kısmında yer alan “Hesabım/Giriş Yapın” linkine tıklayınız. Açılan pencerede “Hesap Oluştur” butonundan açılan sayfada sizden istenilen bilgileri (zorunlu alanları) formda lütfen eksiksiz olarak doldurunuz. “Üye Ol” butonuna bastığınızda üyeliğiniz aktif hale gelecektir.

Şifrenizi unutmanız durumunda, sitenin üst kısmında bulunan “Hesabım/Giriş Yapın” butonuna tıklayıp açılan pencerede yer alan “Şifrenizi mi unuttunuz?” linkine tıklayınız.