model-kodARTLİNE MOBİLYA

28 yıllık deneyimiyle mobilya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Artline; kaliteli ürünleri, modern mobilya tasarımları ve uygun fiyatları ile tüketicilerine ulaşmaktadır. İlk mağazasını … yılında Bursa’da açan Artline, Türkiye’de bulunan 4 mağazası ile doğrudan kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Satış öncesi ve sonrasında sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan Artline, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte ve gelişimiyle Türkiye’deki mobilya sektörüne yön vermektedir.

Artline ürün gamında; modern tarzda yemek odası, yatak odası, TV ünitesi, koltuk takımı, köşe takımı, baza, yatak, ev aksesuarları ve tamamlayıcı ürünlerden oluşan zengin bir çeşitlilik yer almaktadır. Artline Mobilya kullanıcılarına sunulan zengin renk ve kumaş seçeneklerine sahip mobilyalarıyla, farklı ürünleri birbiriyle kombin yapmak çok kolay…

Konforlu ve zengin ürün çeşitliliği, kaliteli, şık ve modern tasarımlarını cazip fiyatlarla sunan Artline, hızlı sevkiyatı ile tüm kullanıcılarına kısa sürede teslimat sağlamaktadır. Uygun ödeme koşullarıyla Türk halkının satın alma alışkanlıklarını değiştiren Artline, evlenecek çiftlerin, evini yenileyeceklerin ve tüm mobilya severlerin ilk tercihi olmaktadır. Fabrika satış mağazası konseptini tam anlamıyla uygulayan Artline, kaliteyi uygun fiyat ile sunmayı ilke edinmiştir.

VİZYON & MİSYON